Презентація нарисів “Творче життя – як крапля роси”

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася презентація науково-популярних нарисів “Творче життя – як крапля роси”, присвячене ювілею професорки, заслуженої діячки мистецтв України Христини Михайлюк та 55-річчю засновоного нею вокального ансамблю “Росинка”.

Видання вийшло за редакцією докторки мистецтвознавства, професорки кафедри методики музичного виховання та диригування Ганни Карась, автори-упорядники – Г. Карась, М. Ортинська, О. Черсак, О. Молодій. Модератором дійства виступила Ганна Карась. Тепло і щиро привітав колектив ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, який підтримав видання фінансово.

Приємними були вітання від колишніх ректорів О. Устенка, В. Кононенка, Б. Остафійчука, голови профкому Юрія Копчака, заступника директора інституту мистецтв Юрія Волощука, завідувачок кафедр, професорок Віолетти Дутчак, Любові Серганюк, доцента Надії Кукурузи, резензента видання – доктора мистецтвознавства, професора Мирона Черепанина, учасниці першого складу – доцента Ірини Полякової, незмінних вудучих всіх ювілейних концертів – доцентів Лілі Борисевич і Миколи Сої, дизайнера обкладинки – доцентки Надії Бабій, доценток Дарії Лесик, Галини Стасько, Зоряни Рось, благодійниць – Галини Угриної (Чикаго), Лесі Королик (Італія).

Під час презентації звучали відеофрагменти виступів “Росинки” і серед них пісня “Запізніла весна” Григорія Котика на тексти Ярослава Ткачівського. Поет щиро-віршовано привітав дівчат, а присутні вшанували пам”ять композитора, який 9 днів тому відійшов від нас. Зворушливим було привітання незмінного концертмейстера ансамблю – заслуженої артистки України Любові Гундер зі Словаччини. Учасниці колективу та їхня незмінна керівниця Христина Михайлюк щиро дякували всім за підтримку видання, надіслані матеріали, підготовку презентації! У більш ширшому форматі презентація видання відбудеться у травні! Дякуємо за світлини прес-секретарю ректора пані Юлії Щербині!