Лекція-концерт Ірини Новосядлої в Калуші

На запрошення директора Калуського фахового коледжу культури і мистецтв п.Ярослава Яціва, за ініціативи голови комісії викладачів фортепіано та концертмейстерів п.Лідії Барнич, в контексті декади педагогічної майстерності, 17.03.2023 відбулась лекція-концерт доцента кафедри методики музичного виховання та диригування, канд. мистецтвознавства Ірини Новосядлої. Викладачів та студентів коледжу було ознайомлено з умовами вступу і особливостями навчального процесу на спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника. Ірина Новосядла поділилась власним педагогічним досвідом та методичним підходом в підготовці студентів-піаністів. В рамках зустрічі відбувся концерт за участю студентів Олега Величка, Степана Подюка, Катерини Момот і Людмили Кольбух.
Такі творчі зустрічі повинні продовжити вже сформовані традиції тісної співпраці між Фаховим коледжом культури і мистецтв і Навчально-науковим інститутом мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника.