Онлайн-зустріч

Сьогодні   відбулася онлайн-зустріч викладачів Кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально- наукового інституту мистецтв з викладачами та учнями Івано-Франківської дитячої музичної школи✓2 ім. В. Барвінського, на якій було презентовано Освітню програму спеціальності 014.13 “Середня освіта. Музичне мистецтво”.
У зустрічі брали участь: завідувач фортепіанного відділу 1 О. Безручко, викладачі фортепіано – О. Мельник, З. Василюк, викладачі вокалу, випускники інституту – В. Тимків-Боднар та Н. Гандзюк, а також учні школи.
Доценти кафедри – Казимирів Х. Т., Бардашевська Я. М., Маскович Т. М., Ярошенко І. В., провідний концертмейстер Ралько Т. М. та концертмейстер Смольницька О. І. розповіли про переваги навчання за цією програмою, умови вступу до ННІМ, можливості міжнародного обміну студентами, а також відповіли на усі запитання.
Щиро дякуємо директору ДМШ ✓2 Жибак Іванні Іванівні за сприяння проведенню зустрічі та всім присутнім за приємне спілкування!