Вітаємо Ірину Середюк із захистом дисертації!

Щиро вітаємо нашу колегу, молодого науковця, викладача кафедри методики музичного виховання та диригування Ірину Мирославівну Середюк з успішним захистом дисертації «Семантика музичного портрету у клавірно-фортепіанній творчості кінця ХVII початку ХХ століть» у спеціалізованій вченій раді Одеської національної музичної академії імені А. Нежданової. Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри методики музичного виховання та диригування Любов Іванівна Серганюк.
Голова ради – доктор мистецтвознавства, професор, проректор з наукової роботи Одеської національної музичноїї академії імені А. Нежданової Олександра Іванівна Самойленко. Секретар ради – доктор мистецтвознавства, професор Людмила Іванівна Повзун. Опоненти: доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри інтерпретології та аналізу музики Харківського національного університету імені Петра Котляревського Людмила Володимирівна Шаповалова; кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії музики та етнографії Одеської національної музичної академії імені А. Нежданової Юлія Олександрівна Грібінєнко.
Вітаємо дисертантку та наукового керівника, а також профільну кафедру з цією подією, бажаємо таких же цікавих творчих розвідок і наукового зростання!