Онлайн зустріч із студентами та викладачами Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв

Щойно відбулася цікава онлайн зустріч-презентація освітньої програми спеціальності 014.13 “Середня освіта. Музичне мистецтво” Кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту мистецтв
Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із студентами та викладачами Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв. У зустрічі брали участь: директор коледжу – Петрівська Г.П., заступник директора з навчальної роботи – Яворська Г.П., викладач-методист відділення музично-теоретичниз дисциплін – Пасічник Г.А., наші студенти заочної форми навчання (випускники коледжу – Піць Софія та Мельник Уляна), а також студенти коледжу. В заході були задіяні кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України, член національної Спілки композиторів України, завідувач кафедри методики музичного виховання та диригування Серганюк Л. І, доценти Шегда Л.В., Казимирів Х.Т., Маскович Т.М. та концертмейстер кафедри Куфлюк І.Б.
Розмова була змістовною, пізнавальною, дискусійною та дружньою, на всі чисельні запитання кожен отримав вичерпну відповідь.
Дякуємо всім присутнім за змістовний діалог та приємне спілкування.