Онлайн зустріч із викладачами та випускниками Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського

Сьогодні відбулася зустріч із викладачами та випускниками Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, в якій взяли участь завідувач музичного відділу Федір Федорович Щур, викладач, випускник Інституту мистецтв ПНУ, кандидат мистецтвознавства Юрій Іванович Радко, куратор групи ММ ІУ курсу Ольга Орестівна Фучило, студенти цієї групи. Професорсько-викладацький склад кафедри методики музичного виховання та диригування в особі доктора мистецтвознавства, професора Ганна Карась, кандидатів мистецтвознавства, доцентів Олега Колубаєва, Ярослави Бардашевської, Христини Казимирів та доцента, заслуженої артистки України Ольги Черсак до уваги учасників представив освітню програму Середня освіта (Музичне мистецтво). Спілкування видалося дуже теплим та дружнім, звучало багато питань, обмін враженнями, а також сподівання на подальшу співпрацю.