Зустріч з Найджелом Осборном

Відбулася дводенна зустріч у різному форматі з професором Единбурзького університету НАЙДЖЕЛОМ ОСБОРНОМ – музикантом, композитором, педагогом, музичним терапевтом.Це були дні професійного збагачення і приємного особистого спілкування! Професор Осборн – непересічна особистість, людина з вражаючою біографією, широкою ерудицією, глибокими знаннями і великим серцем. Викладачі і студенти мали унікальну можливість послухати про його досвід роботи в найгарячіших точках світу, побачити і почути – як нашу професію можна використати для допомоги суспільству, особливо тим, кому вона найнеобхідніша.
Дуже вдячна за підтримку і допомогу в проведенні зустрічі Володимир Федорак , Юрій Волощук , Lyuba Serganyuk. Дякуємо за координацію і сприяння Veronika Skliarova! Спасибі усім, хто прийшов на зустріч, особливо нашим дорогим студентам❤️
Сповнені натхнення, мотивації і нових планів, рухаємося далі!