Концерт – державна атестація з диригування хором

Сьогодні в Музеї мистецтв Прикарпаття успішно відбулася державна атестація з концертного диригування хором на здобуття ОКР “Бакалавр” за спеціальністю “Середня освіта. Музичне мистецтво” в Навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Державну комісію очолює кандидат мистецтвознавства, доцент Жанна Зваричук, яка привітала студентів з успішною здачею екзамену. В державній атестації взяли участь хори кафедри методики музичного виховання та диригування – жіночий (кер. – доцент, кандидат мистецтвознавства Романа Дудик, концертмейстер Ірина Новицька), чоловічий (кер. – доцент, кандидат мистецтвознавства Олег Колубаєв, концертмейстер – Сергій Лукін), мішаний “Misterium” (кер. – доцент, кандидат мистецтвознавства Жанна Зваричук, концертмейстер – Сергій Лукін). Привітали студентів і подякували викладачам та керівникам хорів – директор інституту, кандидат історичних наук Володимир Федорак та завідувачка кафедри – професор, заслужений діяч мистецтв України Любов Серганюк. Вітаємо всіх з успішною здачею державної атестації!