Благодійний концерт “Пророче слово Кобзаря”

Сьогодні в день Благовіщення Пресвятої Богородиці студенти та викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели благодійний концерт “Пророче слово Кобзаря” на прославу національного генія України Тараса Шевченка та зібрали кошти кошти на потреби наших дорогих захисників – Збройних Сил України. Вступне слово виголосила професорка, завідувачка кафедри методики музичного виховання та диригування Любов Серганюк. Привітав присутніх начальник управління культури ОДА Володимир Федорак, який скоро приступає до керівництва інститутом як директор. Велика вдячність керівникам факультетського мішаного хору – доценту, кандидату мистецтвознавства Жанні Зваричук, чоловічого хору – доценту, кандидату мистецтвознавства Олегу Колубаєву, жіночого хору – кандидату мистецтвознавства, доценту Романні Дудик, всім студентам, викладачам і концертмейстерам за підготовку цього чудового свята музики! Фото- кандидатів мистецтвознавства, доцентів Ірини Новосядлої і Христини Казимирів.