Благодійна акція

Шановні викладачі, студенти та працівники університету, хочемо повідомити, що Студентський сенат, вже вкотре, організовує збір коштів для дітей з неблагополучних сімей.

Вже зовсім скоро до нас завітає чудове свято, яке так люблять діти. І помічники Святого Миколая вже готуються творити маленькі дива для дітей. Ми впевнені, що Ви також захочете бути помічником Миколая. Дуже хочеться подарувати дітям не одну мить радості з повними жменями солодощів, а цікаве дозвілля, можливість творити свою казку, фантазувати та гармонійно розвиватися. Саме цим займається Центр розвитку дітей «Янголи поруч», який створили викладачі та випускники нашого університету.

Долучитись до збору: https://send.monobank.ua/jar/35T4k98hDJ

Або за номером карти: 5375411204867357

Також можете приносити канцелярію, фрукти та солодощі у 113 каб, попередньо сконтактувавши за номером 0985009855.

Звіт щодо витрачених коштів буде оприлюднений на сторінках сенату.

Подаруймо дітям казку та наповнене турботою дитинство!

З повагою,

команда студентського сенату