Відбулася двод
енна зустріч у різному форматі з професором Единбурзького університету НАЙДЖЕЛОМ ОСБОРН
ОМ – музикантом, композитором, педагогом, музичним терапевтом.Це були дні професійного збагачення і приємного особистого спілкування! Професор Осборн – непересічна особистість, людина з вражаючою біографією, широкою ерудицією, глибокими знаннями і великим серцем. Викладачі і студенти мали унікальну можливість послухати про його досвід роботи в найгарячіших точках світу, побачити і почути – як нашу професію можна використати для допомоги суспільству, особливо тим, кому вона найнеобхідніша.
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2023/11/403857333_3706737692936706_2015353858486865424_n-300x225.jpg)
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2023/11/403990322_3706737796270029_3989198153196701882_n-225x300.jpg)
Дуже вдячна за підтримку і допомогу в проведенні зустрічі Володимир Федорак , Юрій Волощук , Lyuba Serganyuk. Дякуємо за координацію і сприяння Veronika Skliarova! Спасибі усім, хто прийшов на зустріч, особливо нашим дорогим студентам![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Сповнені натхнення, мотивації і нових планів, рухаємося далі!