Свято оперної музики

Сьогодні у приміщенні Музею мистецтв Прикарпаття відбувся концерт оперної музики, який став підсумком 5-тиденної серії майстер-класів з академічного вокалу. Проєкт організований Кафедрою методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту мистецтв за підтримки міського голови Руслана Марцінківа. Педагоги – оперні співаки Ірина Житинська та Станіслав Куфлюк, які є солістами провідних оперних театрів Республіки Польща, щедро ділилися своїм безцінним досвідом, набутим на кращих сценах Європи та світу. Важко переоцінити знання та вміння, які студенти і випускники кафедри та всі бажаючі мали змогу отримати під керівництвом таких високопрофесійних тренерів.

Дуже символічно, що концерт відбувся в день Єднання. У залі панувала особлива атмосфера. Тепло сердець об’єдналося навколо любові до мистецтва та прагнення врятувати дитяче життя. Адже всі учасники концерту також долучилися до благодійної акції, збору коштів на лікування для онкохворої дівчинки Софії Клочківської.