23 лютого 2024 р. завершився 16-й міжнародний конкурс мистецтв “Україна єднає світ”. До складу журі під головуванням народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої було запрошено доцента нашої кафедри, заслуженого артиста України Мирослава Петрика. В конкурсі брали участь більше ста учасників, серед яких і двоє студентів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Степан Подюк та Василь Стефанів (клас доцента Мирослава Петрика, концертмейстер Степан Януш), які стали лауреатами ll та lll премії.
Вітаємо студентів та викладача з достойними виступими, бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2024/05/409033309_888823889918256_905514776810481845_n-213x300.jpg)
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2024/05/429876029_888823786584933_5926299133088061452_n-213x300.jpg)
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2024/05/428655709_888823829918262_4326358922649045950_n-213x300.jpg)
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2024/05/429824215_888823746584937_1102038271352233679_n-213x300.jpg)
![](https://kmvd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/2024/05/409033309_888823889918256_905514776810481845_n-213x300.jpg)