Зустріч з викладачами та студентами Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш)

Кафедра методики музичного виховання та диригування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провела зустріч   з метою профорієнтації щодо вступу в 2022 році. Професор кафедри, доктор мистецтвознавства Ганна Карась та доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства Жанна Зваричук розповіли про особливості вступу на спеціальність 014 за спеціалізацією 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), історію кафедри, запросили потенційних абітурієнтів на навчання. Дякуємо директору коледжу Ярославу Яціву та викладачу Іванні Свирид за допомогу в організації зустрічі, за співпрацю! Гостинно запрошуємо і чекаємо вступників!