Відійшла у вічність Лідія Василівна Шегда

Сумна несподівана звістка прийшла до нашого колективу у цей недільний ранок.

З глибокою скорботою повідомляємо, що відійшла у вічність наша колега, кандидат наук, доцент кафедри методики музичного виховання та диригування Лідія Василівна Шегда, котра півстоліття присвятила себе вихованню студентської молоді, зробила посильний внесок в українську музикознавчу науку.
Перестало битися серце, яке завжди було переповнене любов’ю до рідних, студентів, колег та до всіх, кому пощастило зустрітись на життєвому шляху з цією чудовою людиною. Це був приклад надійності, відповідальності, товариськості, який ми запам’ятаємо назавжди.
     Нам безмірно буде бракувати її посмішки, виваженості, професіоналізму, мудрої поради та щирої дружби.
У цей важкий час висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Схиляємо голову у глибокій скорботі перед справжньою християнкою та глибоко віруючою людиною.
Нехай Господь Бог прийме її світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне! Вічна і світла пам’ять!