Відкрите заняття з Хорового класу

Сьогодні відбулося відкрите заняття з Хорового класу на тему: «Колядки і щедрівки в обробках сучасних композиторів» на базі студентського навчального мішаного хору Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (керівник – заслужений працівник культури України, доцент Зваричук Ж.Й., концертмейстер – доцент Рудик М.М.).

Свою диригентську майстерність демонстрували студенти-магістранти кафедри Михащук-Купчак Софія, Прийдун-Бачинська Юлія та студентка 4 курсу Кушнір Анна. Велася робота над творами державної програми, серед яких: обробка О.Бондаренко «Тиха ніч», А.Гайденко «Щедрий вечір», О.Яковчук «Щедрівка», Л.Дичко «Веселая нам новина». В залі панували творча атмосфера та передріздвяний настрій.