Відкриті лекції професора Ганни Карась
15 квітня 2022 р. в Житомирському державному педагогічному університеті ім. І. Франка. Тема: Олександр Кошиць – видатна постать мистецької освіти діаспори
28 квітня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка на тему«100-літній ювілей Миколи Лисенка як фактор збереження української національної ідентичності в умовах другої світової війни в Україні і еміграції»
20 травня 2022 р. в Київському національному університеті культури і мистецтв на тему «100-літній ювілей Миколи Лисенка як фактор збереження української національної ідентичності в умовах другої світової війни в Україні і еміграції»
- 02 2023 в рамках академічної мобільності студентів освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» ФММ КНУКІМ, лабораторія професійної практичної підготовки запросила викладачів та студентів на гостьову лекцію докторки мистецтвознавства, професорки кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника ГАННИ ВАСИЛІВНИ КАРАСЬ на тему «Аматорське хорове виконавство Прикарпаття: збереження традицій і суголосність часу».
https://www.youtube.com/watch?v=l-CAFEyMTnI
03 квітня 2023 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Лекція «Образ гетьмана Мазепи в образотворчому і музичному мистецтві української діаспори»
17 грудня 2023 року відкрита лекція в Українському національному музеї в Чикаго (США) на тему «Персонологічний аспект хорової культури української діаспори» і презентація монографії про П. Щуровську-Россіневич і «Невідомий IV щоденник О. Кошиця»
для української громади Чикаго
Відкрита лекція доктора мистецтвознавства, професора Павлишин С. С. «Уроки музичного мистецтва з використанням інноваційних підходів»
Відкрита лекція професора Дичко Л. В. «Композиторське світобачення сучасного музичного мистецтва»
Відкрита лекція польською мовою доктора мистецтвознавства, професора Карась Г. В. «Визначні українські співаки кінця XIX – початку XX століття – інтерпретатори оперної спадщини Станіслава Монюшка»