Гостьові професори з Республіки Польща

З 4 по 6 грудня на кафедрі відбулися заходи в рамках візиту делегації Люблінського католицького університету Іоана Павла ІІ (Республіка Польща)

У програмі зустрічі польські вчені, професори Івона Савульська і Агнєшка Шульц-Бжинська провели відкритий воркшоп зі студентами, аспірантами та викладачами кафедри.

Відкриту лекцію «Визначні українські співаки кінця ХІХ – початку ХХ століття – інтерпретатори оперної спадщини Станіслава Монюшка» польською мовою прочитала професор кафедри методики музичного виховання та диригування, доктор мистецтвознавства Ганна Карась.

Із великою цікавістю учасники заходу прослухали лекції доктора Люблінського університету Анджея Гладиша («Львівська органістична школа другої половини ХІХ століття»).

і завідувача кафедри етномузикології та гімнології, доктора, професора Томаша Рокоша («Пісня і обряд. Спроба реконструкції моделі народного обряду»).

Польські гості провели зустрічі з керівництвом університету та інституту мистецтв, на яких обговорювалися шляхи подальшого міжвузівського співробітництва, враховуючи сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти (в т.ч. музичної).

У Музеї мистецтв Прикарпаття викладачі і студенти кафедри методики музичного виховання та диригування організували концерт колядок та щедрівок «Уже Різдво ступає на поріг» у виконанні студентського хору «Містеріум» та екскурсійну мандрівку Івано-Франківськом.

Сторони домовилися про наступну зустріч студентів та викладачів інституту мистецтв у Люблінському Католицькому Університеті Іоана Павла ІІ навесні наступного року.