Навчально-академічний студентський мішаний хор

 

 

Керівник хору – заслужений працівник культури України, кандидат мистецтвознавства, доцент Зваричук Жанна Йосипівна

Концертмейстер – кандидат мистецтвознавства, доцент Рудик Марина Миколаївна 

Факультетський мішаний студентський хор (з 1993 року – академічний студентський мішаний хор) був заснований на музично-педагогічному факультеті Івано-Франківського педінституту в 1968 році Василем Омеляновичем Їжаком. Цей хор зайняв важливе місце в системі навчальних предметів як формуюча, центральна дисципліна. 

Під орудою художнього керівника, видатного диригента, педагога, композитора і громадського діяча, заслуженого працівника культури України Василя Їжака, згодом – професора, заслуженого працівника культури України  Ольги Ничай, з 2011 року – кандидата мистецтвознавства, заслуженого працівника культури України, доцента кафедри методики музичного виховання та диригування Жанни Зваричук – хор став не тільки творчою лабораторією з виховання вчителів музичного мистецтва, підготовки студентів до професійної роботи в хорових колективах, але водночас і концертуючим колективом, виступи якого завжди проходили з великим успіхом у слухачів.

Навчально-академічний студентський мішаний хор є учасником культурно-мистецьких заходів університету, міста, області, України. В репертуарі колективу обробки українських народних пісень, твори зарубіжних та українських авторів.

У 2013, 2016 роках навчальний академічний студентський мішаний хор був долучений до проведення І та ІІ Всеукраїнського студентського конкурсу хорових диригентів, що проводився кафедрою методики музичного виховання та диригування ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації підготовки студентів до професійної роботи в хорових колективах, Івано-Франківської міської ради.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RtSFeaKlvz0